Archiwum styczeń 2004

sty 28 2004 LEGIA - DOLCAN 7:2
Komentarze: 3
Legia Warszawa pokonała Dolcan Ząbki 7:2 (2:2) w sparingowym meczu rozegranym w hali na Bemowie.
W 18. minucie prowadzenie dla Dolcanu uzyskał strzałem z rzutu wolnego Stańczuk, a wyrównał w 31. minucie również z rzutu wolnego Stanko Svitlica. 3 minuty później Dolcan ponownie objął prowadzenie po strzale Pikulskiego i rykoszecie obrońcy Legii.
W 35. minucie spotkania boisko musiał opuścić Tomasz Jarzębowski, który chwilę wsześniej upadł na boisko i boleśnie się potłukł. W 36. minucie spotkania Marek Saganowski wyrównał na 2:2.
Legia rozpoczęła w następującym składzie: Boruc - Gmitrzuk, Magiera, Dudek - Kiełbowicz, Surma, Jarzębowski (35' Fedoruk) - Svitlica, Saganowski.
Po przerwie Dariusz Kubicki wystawił inny skład: Krzyształowicz - Wróblewski, Jóźwiak, Szala - Sokołowski I (74' Pulkowski), Vuković, Sokołowski II - Garcia (76' Fedoruk), Włodarczyk.
W drugiej połowie gra Legii była zdecydowanie lepsza, czego rezultatem były kolejne bramki. Strzelali je kolejno: Garcia (60), Włodarczyk (63), Garcia (75), Wróblewski (81-głową), Sokołowski II (85).
wbodzio20 : :
sty 28 2004 Kobiety??!!
Komentarze: 1

Kobieta jest największym przyjacielem człowieka. Kobieta to firanka w oknie. Ma ładne wzory, lecz przesłania świat.

Kobieta w połowie jest małą prawdą, w połowie małym kłamstwem, a w całości - wielką niewiadomą

Mężczyzna rozpoczyna życie rozpustą, przechodzi przez miłość i kończy małżeństwem, kobieta odwrotnie

Życie kobiety dzieli się na trzy okresy: gdy ona zdradza swój wiek, gdy go nie zdradza i gdy wiek ją zdradza.

Kobieta powraca do pieleszy domowych, gdy zbliża się czterdziestka. Mężczyzna w tym samym czasie - opuszcza te pielesze.